Akce OHK Přerov

Květen 2024
22. Květen 2024

📊 Chcete se stát Excel mistry? Přidejte se k nám na školení v MS Excel! Naučíte se efektivně pracovat s tabulkami a grafy a jednoduše formátovat podle svých představ. Získáte dovednosti, které vám pomohou v každodenní práci i při řešení složitých podnikových problémů. Nečekejte, posuňte své Excelové schopnosti na vyšší úroveň!

28. Květen 2024

Přeměňte teorii na praxi s AI ve vašem podnikání! Připojte se k nám na dvoudenní seminář "Efektivní využití umělé inteligence v podnikání" a objevte, jak můžete využít AI pro zvýšení efektivity, produktivity a inovací ve vaší firmě. Nabízíme hands-on příklady, praktické aplikace a nejnovější nástroje. Staňte se lídrem ve využívání AI ve vašem oboru s naším odborným vedením Ing. Jana Tobolíka. Nezmeškejte tuto příležitost k růstu a inovacím!

30. Květen 2024

Vážení členové, dovolujeme si Vás pozvat na další neformální setkání členů OHK Přerov, které se uskuteční v restauraci Štulbach v Horní Moštěnice. Setkání bude opět příležitostí pro neformální diskusi, sdílení zkušeností či navázání nových kontaktů. Brzy zveřejníme podrobnosti.

Červen 2024
11. Červen 2024

🎨 Chcete se naučit vytvářet úžasné grafické designy a propojit svou kreativitu s profesionálním vzhledem? Přijďte na náš kurz Canva! Získáte praktické dovednosti v tvorbě grafiky pro firemní letáky a materiály, sociální média a další. Nečekejte, přidejte se k nám a rozvíjejte svůj vizuální talent!