Členství v OHK Přerov

Členství v OHK Přerov

Podnikáte či vlastníte firmu? Jste ředitelem či manažerem společnosti? Hledáte informace, podporu či prestiž? Chcete se podílet na tvorbě podnikatelského prostředí v ČR? Chcete mít možnost  připomínkovat zákony ČR a tím ovlivnit schvalování nesmyslných zákonů?

Staňte se členem Okresní hospodářské komory Přerov

Zvyšte svou prestiž

Být členem Hospodářské komory je známkou prestiže. Jako náš člen se dostáváte pod křídla jediného zákonného zástupce podnikatelů, ukotveného zákonem. Dále získáváte přístup k řadě unikátních informací, kontaktů a akcí. Vystavíme vám oficiální osvědčení o členství v Hospodářské komoře. Na svých elektronických a tištěných dokumentech můžete používat logo Komory, což vám dodá punc solidní a stabilní firmy

Dejte o sobě vědět

Propagovat svou firmu můžete v online newsletteru, který pravidelně rozesíláme. Obsahuje novinky z dění v Komoře, novinky z legislativy, pozvánky na akce a networkingová setkání. Má velmi pozitivní odezvu a vysokou sledovanost. Zveřejnit svůj „marketingový článek“ můžete jako člen 2x ročně zdarma, další rozeslání je pak za zvýhodněnou cenu. Členské firmy také propagujeme na webu hkprerov.cz a na sociálních sítích OHK Přerov.

Setkávejte se

Sdílet své zkušenosti s ostatními máte možnost na pravidelně pořádaných Business snídaních pro členy OHK Přerov zaměřených na témata, která firmy aktuálně potřebují řešit. Nejméně dvakrát ročně se také můžete sejít na neformálních networkingových akcích. Těchto akcí se účastní desítky firem a při sklence vína se příjemně navazují nové kontakty a sdílí pracovní úspěchy.

Zajistěte zaměstnancům kvalitní vzdělávání

Můžete se zapojit do projektu Vzdělávání zaměstnanců a zvýšit tak úroveň znalostí a dovedností svých pracovníků. V nabídce je 110 různých kurzů zaměřených na získání měkkých a manažerských dovedností, ekonomicko-právních, jazykových a IT znalostí, technického a odborného vzdělání. Všechny kurzy jsou pro zapojené členy zdarma v rámci podpory de minimis.

Nečekejte na CzechPointu

Potřebujete rychle vyřídit formality na CzechPointu a jste členy OHK Přerov? Rezervujte si termín na našem kontaktním místě CzechPoint a vyřiďte vše okamžitě a bez čekání. Dokumenty můžete poslat s předstihem a vyzvednout si je vyhotovené.

Informační servis

Potřebujete informace pro Vaše podnikání? Kontaktujte pracovníky úřadu OHK Přerov a potřebné informace pro Vaše podnikání Vám zjistíme. Základní informace jsou poskytovány obratem, v případě složitějších dotazů Vám zašleme odpověď zpracovnou odborníky v dané oblasti nebo Vám zašleme kontakt na osobu, či instituci, která se daným problémem zabývá.


Jaký je členský příspěvek?

Výše ročního členského příspěvku je vypočítávána na základě přepočteného počtu zaměstnanců každého členského subjektu. Nový příspěvkový řád byl schválen na jednání Shromáždění delegátů OHK Přerov dne 31.3.2022:

Člen bez zaměstnanců, školy - 1 500 Kč 
Člen s 1-5 zaměstnanci - 1 500 Kč 
Člen s 6-9 zaměstnanci - 5 000 Kč 
Člen s 10-49 zaměstnanci - 10 000 Kč 
Člen s 50-249 zaměstnanci - 20 000 Kč 
Člen s 250 a více zaměstnanci - 40 000 Kč

Kompletní znění nového příspěvkového řádu je k dispozici níže v souborech ke stažení. 

Jak se mohu stát členem?

Pokud máte zájem stát se naším členem, vyplňte a pošlete nám přihlášku elektronicky na email: hkprerov@hkprerov.cz 

V případě dotazů kontaktujte Ing. Andreu Hošťálkovou, ředitelku OHK Přerov (tel. 725 448 800, email: hostalkova@hkprerov.cz )

Soubory ke stažení:

Přihláška k členství OHK Přerov.docx (298.52 kB)
Příspěvkový řád OHK Přerov od r. 2022.pdf (63.1 kB)
Balíček služeb OHK Přerov.pdf (514.35 kB)