Akce OHK Přerov

Září 2022
19. Září 2022

4denní kurz zaměřený na komplexní přípravu pro mistry a vedoucí pracovníky. Cílem kurzu je posílit znalosti a dovednosti v oblasti budování a vedení týmu, komunikace, efektivní řízení porad a timemanagementu.

21. Září 2022

Zabýváte se nákupem/prodejem a nákupní/prodejní činností? Chcete umět komunikovat jako profesionální nákupčí či obchodník? Využijte 4denní kurz zaměřený na komplexní přípravu pro manažera nákupu a prodeje.

27. Září 2022

Praktický kurz, kde se i jako laik naučíte jednoduše, rychle a samostatně vytvářet skvělou grafiku. Nepotřebujete žádnou dosavadní zkušenost ani znalost grafických programů. Naučíte se vytvářet profesionální grafické návrhy pro pozvánky, vizitky, letáky atd.

Říjen 2022
03. Říjen 2022

Chcete zjistit úroveň IT znalostí a kompetencí Vašich pracovníků? Chcete být připraveni na digitalizaci? Využijte možnosti zpracování Analýzy IT kompetencí. V rámci této analýzy budou hodnoceny znalosti ve 4 oblastech - základy počítačové bezpečnosti, textový a tabulkový editor a oblast prezentace.

11. Říjen 2022

Prezentujte se na akci celokrajského významu Burze práce a vzdělávání 2022. Cílem této prezentačně propagační akci je podpora profesí dlouhodobě nedostatkových na trhu práce a podpora technických oborů. Akci realizuje Okresní hospodářská komora Přerov ve spolupráci s Úřadem práce a Svazem průmyslu a dopravy.

25. Říjen 2022

Jak efektivně využívat program MS Excel? Naučte se zrychlit a usnadnit si práci s tímto programem. Školení je určeno zaměstnancům, kteří chtějí používat v tabulkách vzorce a funkce, efektivně pracovat s tabulkami a jednoduše formátovat podle svých představ.

Listopad 2022
22. Listopad 2022

Kurz je zaměřen na praktické získání a osvojení znalostí a dovedností týkající se schopnosti využívat pokročilých funkcí MS Excel včetně práce s daty.

28. Listopad 2022

Time management zahrnuje širokou škálu aktivit mezi které patří plánování, přidělování, stanovení cílů, delegování, analýza stráveného času.

Prosinec 2022
13. Prosinec 2022

Využijte cloudové řešení pro sdílení a zálohování dat. Data tak budete mít přístupná kdykoliv a odkudkoliv. Na semináři se také dozvíte, jak je to s bezpečností v cloudu.