Akce OHK Přerov

Září 2022
27. Září 2022

Praktický kurz, kde se i jako laik naučíte jednoduše, rychle a samostatně vytvářet skvělou grafiku. Nepotřebujete žádnou dosavadní zkušenost ani znalost grafických programů. Naučíte se vytvářet profesionální grafické návrhy pro pozvánky, vizitky, letáky atd.

Říjen 2022
05. Říjen 2022

Jak se připravit na nečekané a rychlé změny ve firmě? Jaké jsou účinné nástroje pro řízení změn a plánování? Jak zvládat námitky, konflikty a řešit krizové situace ve firmě? Tato témata budou hlavními tématem školení pro pracovníky na úrovni středního managementu.

11. Říjen 2022

Prezentujte se na akci celokrajského významu Burze práce a vzdělávání 2022. Cílem této prezentačně propagační akci je podpora profesí dlouhodobě nedostatkových na trhu práce a podpora technických oborů. Akci realizuje Okresní hospodářská komora Přerov ve spolupráci s Úřadem práce a Svazem průmyslu a dopravy.

12. Říjen 2022

Kurz je určen začínajícím projektovým manažerům a všem zájemcům, kteří mají zájem proniknout do hloubky projektového řízení a získat nejen přehled o této problematice komplexně, ale i doklad o kvalifikaci Osvědčení o profesní zkoušce dle NSK. Všem, kteří se projektů obávají nebo projekty řídí intuitivně a hledají teoretickou, metodickou oporu a praktické zkušenosti.

17. Říjen 2022

4denní kurz zaměřený na komplexní přípravu pro mistry a vedoucí pracovníky. Cílem kurzu je posílit znalosti a dovednosti v oblasti budování a vedení týmu, komunikace, efektivní řízení porad a timemanagementu.

25. Říjen 2022 Zaplněno

Jak efektivně využívat program MS Excel? Naučte se zrychlit a usnadnit si práci s tímto programem. Školení je určeno zaměstnancům, kteří chtějí používat v tabulkách vzorce a funkce, efektivně pracovat s tabulkami a jednoduše formátovat podle svých představ.

Listopad 2022
22. Listopad 2022

Kurz je zaměřen na praktické získání a osvojení znalostí a dovedností týkající se schopnosti využívat pokročilých funkcí MS Excel včetně práce s daty.

28. Listopad 2022

Time management zahrnuje širokou škálu aktivit mezi které patří plánování, přidělování, stanovení cílů, delegování, analýza stráveného času.

Prosinec 2022
13. Prosinec 2022

Využijte cloudové řešení pro sdílení a zálohování dat. Data tak budete mít přístupná kdykoliv a odkudkoliv. Na semináři se také dozvíte, jak je to s bezpečností v cloudu.