Akce OHK Přerov

Květen 2024
28. Květen 2024 Zaplněno

Přeměňte teorii na praxi s AI ve vašem podnikání! Připojte se k nám na dvoudenní seminář "Efektivní využití umělé inteligence v podnikání" a objevte, jak můžete využít AI pro zvýšení efektivity, produktivity a inovací ve vaší firmě. Nabízíme hands-on příklady, praktické aplikace a nejnovější nástroje. Staňte se lídrem ve využívání AI ve vašem oboru s naším odborným vedením Ing. Jana Tobolíka. Nezmeškejte tuto příležitost k růstu a inovacím! Kapacita této akce je již naplněna. Přihlásit se můžete již nyní na termín v září - viz akce.

30. Květen 2024

Vážení členové, dovolujeme si Vás pozvat na další neformální setkání členů OHK Přerov, které se uskuteční v restauraci Štulbach v Horní Moštěnice. Setkání se uskuteční u příležitosti 30. výročí založení OHK Přerov. Akce bude opět příležitostí pro neformální diskusi, sdílení zkušeností či navázání nových kontaktů.

Červen 2024
05. Červen 2024

Pojďte se potkat a společně diskutovat nad podporou technických oborů a motivací studentů ke studiu na odborných a technických školách. Akce se uskuteční na unikátním polygonu Střední školy elektrotechnické, kde probíhá praktický výcvik elektrikářů, pod záštitou primátora města Přerova Ing. Petra Vrány.

Září 2024
17. Září 2024

Přeměňte teorii na praxi s AI ve vašem podnikání! Připojte se k nám na dvoudenní seminář "Efektivní využití umělé inteligence v podnikání" a objevte, jak můžete využít AI pro zvýšení efektivity, produktivity a inovací ve vaší firmě. Nabízíme hands-on příklady, praktické aplikace a nejnovější nástroje. Staňte se lídrem ve využívání AI ve vašem oboru s naším odborným vedením Ing. Jana Tobolíka. Nezmeškejte tuto příležitost k růstu a inovacím!

18. Září 2024

Uplynuly první měsíce po účinnosti novely zákoníku práce a vyvstávají první otázky z aplikací do praxe. Seminář bude zaměřen nejen na teorii a vysvětlení právní úpravy, ale bude kladen velký důraz na praktické otázky, které souvisí s novelou a jež činí problémy zaměstnavatelům a personalistům v praxi. Bude dán prostor pro Vaše aktuální dotazy, poznatky, a možnost Vaše problémy případně sdílet s ostatními. Cílem je najít řešení Vašeho problému v souladu s právní úpravou.

19. Září 2024

📊 Chcete se stát Excel mistry? Přidejte se k nám na školení v MS Excel! Naučíte se efektivně pracovat s tabulkami a grafy a jednoduše formátovat podle svých představ. Získáte dovednosti, které vám pomohou v každodenní práci i při řešení složitých podnikových problémů. Nečekejte, posuňte své Excelové schopnosti na vyšší úroveň!

Říjen 2024
04. Říjen 2024

Kurz Kvalitní komunikace nabízí neocenitelné příležitosti ke zlepšení Vašich komunikačních dovedností v různých oblastech. Bez ohledu na to, zda jste manažer, obchodník či zaměstnanec, efektivní komunikace je klíčem k úspěchu. Nechte se inspirovat a přidejte se k nám na kurzu, kde vám pomůžeme nejen dosáhnout Vašich komunikačních cílů, ale také poskytneme nástroje a techniky, jak si lépe spravovat čas a stanovovat si priority.

10. Říjen 2024

🎨 Chcete se naučit vytvářet úžasné grafické designy a propojit svou kreativitu s profesionálním vzhledem? Přijďte na náš kurz Canva! Získáte praktické dovednosti v tvorbě grafiky pro firemní letáky a materiály, sociální média a další. Nečekejte, přidejte se k nám a rozvíjejte svůj vizuální talent!