Akce OHK Přerov

Září 2024
03. Září 2024

Společenství firem Lanškrounska představuje unikátní příklad úspěšné a udržitelné spolupráce mezi městem a zaměstnavateli, kteří společně cílí na zvyšování úrovně vzdělávání na mateřských, základních a středních školách v regionu Lanškrounska a podporuje rozvoj polytechnického vzdělávání. Cílem této akce je přenos dobré praxe a inspirace v oblasti polytechniky z regionu Lanškrounska. Akce je určena zástupcům samospráv, zaměstnavatelům a dalším pozvaným hostům se zájmem o dané téma.

17. Září 2024

Přeměňte teorii na praxi s AI ve vašem podnikání! Připojte se k nám na dvoudenní seminář "Efektivní využití umělé inteligence v podnikání" a objevte, jak můžete využít AI pro zvýšení efektivity, produktivity a inovací ve vaší firmě. Nabízíme hands-on příklady, praktické aplikace a nejnovější nástroje. Staňte se lídrem ve využívání AI ve vašem oboru. Nezmeškejte tuto příležitost k růstu a inovacím!

18. Září 2024

Uplynuly první měsíce po účinnosti novely zákoníku práce a vyvstávají první otázky z aplikací do praxe. Seminář bude zaměřen nejen na teorii a vysvětlení právní úpravy, ale bude kladen velký důraz na praktické otázky, které souvisí s novelou a jež činí problémy zaměstnavatelům a personalistům v praxi. Bude dán prostor pro Vaše aktuální dotazy, poznatky, a možnost Vaše problémy případně sdílet s ostatními. Cílem je najít řešení Vašeho problému v souladu s právní úpravou.

19. Září 2024

📊 Chcete se stát Excel mistry? Přidejte se k nám na školení v MS Excel! Naučíte se efektivně pracovat s tabulkami a grafy a jednoduše formátovat podle svých představ. Získáte dovednosti, které vám pomohou v každodenní práci i při řešení složitých podnikových problémů. Nečekejte, posuňte své Excelové schopnosti na vyšší úroveň!

Říjen 2024
03. Říjen 2024

Prezentujte se na akci celokrajského významu Burze práce a vzdělávání. Dne 3.10.2024 budeme realizovat již 8. ročník veletrhu firem a škol, který se opět uskuteční pod záštitou Statutárního města Přerova. Cílem této prezentačně propagační akce je podpora profesí dlouhodobě nedostatkových na trhu práce a podpora technických oborů.

04. Říjen 2024

Kurz Kvalitní komunikace nabízí neocenitelné příležitosti ke zlepšení Vašich komunikačních dovedností v různých oblastech. Bez ohledu na to, zda jste manažer, obchodník či zaměstnanec, efektivní komunikace je klíčem k úspěchu. Nechte se inspirovat a přidejte se k nám na kurzu, kde vám pomůžeme nejen dosáhnout Vašich komunikačních cílů, ale také poskytneme nástroje a techniky, jak si lépe spravovat čas a stanovovat si priority.

10. Říjen 2024

🎨 Chcete se naučit vytvářet úžasné grafické designy a propojit svou kreativitu s profesionálním vzhledem? Přijďte na náš kurz Canva! Získáte praktické dovednosti v tvorbě grafiky pro firemní letáky a materiály, sociální média a další. Nečekejte, přidejte se k nám a rozvíjejte svůj vizuální talent!

16. Říjen 2024