Seznam členů

Kompletní řešení vzduchotechniky, vytápění, klimatizace, chlazení, měření a regulace inteligentních elektroinstalací.

Přejít na web.

Firma ANTARES je inženýrsko-výrobně-dodavatelská. Nabízí vám řešení a technologii např. pro filtrační lisy, čištění odpadních vod...

Přejít na web.

Autoklimeš Vám nabízí opravy a servis osobních i dodávkových automobilů všech značek, montáž tažných zařízení, autobaterií, žárovek a náhradních dílů.

Přejít na web.

Astron Buildings poskytuje kompletní řešení s dlouhou životností. Garantuje spolehlivý přístup k dodávce průmyslových ocelových hal na klíč.

Přejít na web.

Zuzana Beránková poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

Přejít na web.

Firma BEHR BIRCHER CELLPACK BBC Vám nabízí komplexní řešení v oblasti výroby řídicích systémů: nezávislé na průmyslovém odvětví, orientované na zákazníka, spolehlivé.

Přejít na web.

ibor Brázdil poskytuje služby v oblasti pozáručního servisu notebooků. Je to regionální firma zabývající se prodejem a servisem výpočetní techniky.

Přejít na web.

Divize czechTEC disponuje znalostmi a zkušenostmi z oblasti automatizace výrobních procesů, s notnou podporou elektronických řídících systémů a aplikované videotechniky pro optické bezkontaktní měření.

Přejít na web.

Firma BSM poskytuje výrobu a montáž ocelových konstrukcí, technologických dílů a celků atd.

Přejít na web.