Členství v OHK Přerov

Seznam členů

Kompletní řešení vzduchotechniky, vytápění, klimatizace, chlazení, měření a regulace inteligentních elektroinstalací.

Přejít na web.

Firma ANTARES je inženýrsko-výrobně-dodavatelská. Nabízí vám řešení a technologii např. pro filtrační lisy, čištění odpadních vod...

Přejít na web.

Astron Buildings poskytuje kompletní řešení s dlouhou životností. Garantuje spolehlivý přístup k dodávce průmyslových ocelových hal na klíč.

Přejít na web.

Strojírenská výroba: konstrukce, výroba, montáž, uvedení do provozu, servis mechanických a elektrických součástí a systémů testovacích zařízení pro automobilový průmysl.

Přejít na web.

Autoklimeš Vám nabízí opravy a servis osobních i dodávkových automobilů všech značek, montáž tažných zařízení, autobaterií, žárovek a náhradních dílů.

Přejít na web.

Zuzana Baránková poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

Přejít na web.

Společnost BBA Pumps je předním výrobcem mobilních čerpadel a potrubních systémů již déle než 60 let. Prodej a podporu zajišťujeme po celém světě. Čerpadla a příslušenství BBA jsou vyvíjeny k použití v různých aplikacích: stavebnictví, odvodňování čerpacími jehlami, protipovodňová opatření, obtoky kanalizace, odčerpávání vody z dolů a námořní použití.

Přejít na web.

Firma BSM poskytuje výrobu a montáž ocelových konstrukcí, technologických dílů a celků atd.

Přejít na web.

Společnost CAZER s.r.o. nabízí nejen kusovou, ale i malo a velkosériovou výrobu přesných strojních součásti na základě výkresové dokumentace. Firma zhotovuje celé stroje i jednotlivé komponenty, dle zadaných požadavků zákazníka. Zajišťuje tepelnou, chemicko-tepelnou úpravu, broušení, zinkování, černění, niklování a lakování námi vyrobených dílů. Divize czechTEC disponuje znalostmi a zkušenostmi z oblasti automatizace výrobních procesů, s notnou podporou elektronických řídících systémů a aplikované videotechniky pro optické bezkontaktní měření.

Přejít na web.