Členství v OHK Přerov

Seznam členů

Seidl František Ing. zprostředkovává obchody a činnost technických poradců v oblasti.

Přejít na web.

Hlavní činností firmy SEZAKO PŘEROV s.r.o. je výstavba technologických linek a opravy drtící, granulovacíí a třídicí techniky.

Přejít na web.

SIGAD, spol. s r.o. je zaměřená na navrhování, prodej, opravy a servis jak čerpadel, tak i dalších komodit, jako vývěvy, spojky, ucpávky, míchadla, dmychadla, kompresory a další, které s čerpací technikou souvisí. Základem činnosti je spolupráce s firmami nejen v ČR, ale v celém světě, které požadované komodity vyrábí nebo je distribuují.

Přejít na web.

Firma SIVERA ELECTRONIC s.r.o. se zabývá telekomunikační technikou a informačními technologiemi, poradenstvím v oblasti telekomunikací a energetiky.

Přejít na web.

Zabýváme se vývojem mobilních a webových aplikací na míru klienta. Máme za sebou nespočet velkých projektů pro Shoptet, Amati UK, Economia, a.s. a další. ​ Pracujeme společně už víc než 10 let. Nabízíme vývoj webových aplikací na míru nebo pronájem týmu vývojářů včetně software architekta, PO a DevOps.

Přejít na web.

Sojka Antonín poskytuje montáž-instalace tepelných čerpadel, včetně záručního a pozáručního servisu, servis tepelných čerpadel, posouzení stávajícího stavu, optimalizace a regulace, systémy podlahového vytápění, montáž-instalace kotlů na tuhá paliva, peletky, dřevozplynovací kotle, plynové kotle atd..

Přejít na web.

STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA HRANICE nabízí vzdělávací obory, mezi které patři: aplikovaná chemie, mechanik číslicově řízených strojů, nábytkářská a dřevařská výroba, stavební materiály, požární ochrana, instalatér atd..

Přejít na web.

Střední průmyslová škola Přerov nabízí obory: technické lyceum, elektrotechnika (technika PC), elektrotechnika (počítačové zařízení) a strojírenství.

Přejít na web.

STŘEDNÍ ŠKOLA ELEKTROTECHNICKÁ nabízí uchazečům o studium tyto obory a zaměření: Informační technologie – aplikace osobních počítačů, Elektrotechnika – elektronické počítačové systémy, Mechanik elektrotechnik – slaboproudá a silnoproudá zařízení, Elektrikář – silnoproud a slaboproud, Elektrikář – solární energetika.

Přejít na web.

STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ, Přerov nabízí velmi rozmanité a zajímavé obory vzdělání ekonomiky, informatiky, jemné mechaniky, optiky, mechatroniky, strojírenství, stavebnictví.

Přejít na web.