Členství v OHK Přerov

Seznam členů

P&J BRÁ-ŠI TRANS s.r.o. nabízí přepravní a spediční služby v rámci celé Evropy. Zabezpečuje expresní přepravu zboží do 1,8 tun se specializací na Německo, Nizozemí, Belgii. Cestu vaší zásilky může celou dobu monitorovat pomocí GPS. Vozový park čítá automobily značek Mercedes a Citroën.

Přejít na web.

Autoškola Zapletal nabízí možnost získat řidičská oprávnění k řízení všech druhů motorek, osobních a nákladních automobilů a přívěsů k nim. Dále pak provádí kondiční jízdy, školení řidičů a další navazující služby.

Přejít na web.

Předmětem činnosti je projektová činnost ve stavebnictví a dále provádění inženýrské a konzultační činnosti v oboru petrochemie a zejména dodávky a montáže technologických zařízení staveb včetně silnoproudých rozvodů, slaboproudu a měření a regulace. Firma provádí také servis veřejných čerpacích stanic pohonných hmot.

Přejít na web.

Pivovar Heřman navazuje na tradici panského pivovaru městyse Vladislav. Výroba prémiových ležáků byla obnovena v r. 2014. Na pivu si zde můžete pochutnat v pivovarském hostinci, který byl zřízen v prostorách historické sladovny.

Přejít na web.

Pivovary CZ Group a. s.. - Pivovary Holba, Litovel a Zubr jsou ryze české pivovary, které jsou již od konce 19. století nositeli řemeslné tradice poctivého českého pivovarnictví. Dobré jméno českého piva šíří i v zahraničí, piva exportují prakticky na všechny světové kontinenty.

Přejít na web.

Výroba strojů a zařízení. Kovoobráběčství, dělení materiálu, technické výkony.

Přejít na web.

PLASTICO spol. s r. o. vyrábí ocelové kontejnery, výměnné nástavby na nákladní automobily, ocelové konstrukce, kontejnery na odpad, velkoobjemové, přepravní, AVIA kontejnery.

Přejít na web.

Nabízí prodej dárkových potravin a jejich doručení v rámci tuzemska i zahraničí.

Přejít na web.

PDS GEO s.r.o. - odborný poradce na pletiva, ploty a oplocení. Nabízí vše potřebné pro stavbu plotů a oplocení kolem rodinných domů, parků, zahrad, průmyslových areálů.

Přejít na web.

PRECHEZA a.s. je významným výrobcem a dodavatelem anorganických pigmentů v ČR.

Přejít na web.