Členství v OHK Přerov

Seznam členů

Stavební firma IMJ stavby s.r.o. zajišťuje komplexní stavební činnost u novostaveb, rekonstrukcí a stavebních úprav objektů pro bydlení, podnikání a obchod. Klientům firma nabízí všechny služby spojené s návrhem, projekcí a realizací pod jednou střechou, kdy firma přebírá plnou zodpovědnost za celkový průběh přípravy a výstavby záměru.

Přejít na web.

Firma se zabývá prodejem a kompletní realizací podlahových krytin, prodej tapet, dekorací a produktů Bastion Collections. Nabízí kompletní realizace podlah či dveří – od počáteční konzultace, přes zaměření až po dokončení dle Vašeho přání.

Přejít na web.

Hlavním cílem společnosti JAP FUTURE s.r.o. je dodávat na trh stavební prvky vysoké kvality s nápaditým designem za přijatelnou cenu - stavební pouzdra, půdní schody, skryté zárubně, dveře, posuvy, grafosklo, skleněné stěny, vchodový systém.

Přejít na web.

Firma JKV cz - Trade&Logistic s.r.o. realizuje dodávky IT zařízení a poskytuje IT služby.

Přejít na web.

Ing. Zdeněk Kobert - KCM je vzdělávací a poradenská společnost, působící na českém trhu od roku 1995.

Přejít na web.

Hlavním sortimentem společnosti Levior jsou měřidla, nářadí, nástroje pro dílnu, stavebnictví a zahradu, ocelové svinovací metry a přesná dílenská měřidla pro strojírenství.

Přejít na web.

Firma Libor Brázdil se specializuje na internetový prodej výpočetní techniky - počítačů, notebooků, periferií, komponentů atd.

Přejít na web.

Firma se zabývá poskytováním technických služeb.

Přejít na web.

Služby: reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení, vzdělávání, pořádání školení, správa a údržba nemovitostí

Přejít na web.

MARWEL, s. r. o. je menší rodinnou firmou, která vznikla v roce 2002 a zabývá se sériovou výrobou betonářských prvků pro energetický, silniční, železniční a telekomunikační průmysl.

Přejít na web.