Členství v OHK Přerov

Seznam členů

Cement Hranice je akciová společnost, která patří k předním výrobcům kvalitních cementů, suchých omítkových a maltových směsí a dalších pojiv na území České republiky.

Přejít na web.

Cihelna Polom je výrobce vysoce kvalitních plných, voštinových a dutinových cihel s dlouholetou tradicí. Zajišťuje pravidelný rozvoz cihel na stavby, do stavebnin a skladů

Přejít na web.

CS STEEL a.s. je ryze česká společnost s profesionálním týmem, který Vám poskytne komplexní služby od prodeje, přes logistiku až po případné přesné obrábění nebo dělení materiálu. Jsme přední hráč v ocelovém, nerezovém a hliníkovém hutním materiálu. Díky naší unikátní kombinaci materiálů i produktů a komplexním službám objednáte vše u nás a ušetříte čas i náklady.

Přejít na web.

Hlavním zaměřením ČMŽO je vývoj, projekce, výroba a montáž elektronických zařízení pro drážní vozidla včetně jejich programového vybavení a zajištění následného servisu.

Přejít na web.

Společnost Český výrobek podporuje a propaguje české výrobky, uděluje licenci k užívání ochranné známky Český výrobek a přímo v místě výroby kontroluje, že se výrobky skutečně vyrábí v ČR.

Přejít na web.

Výrobce a dodavatel strojních zařízení na klíč, automatizace a robotizace výroby, výroba rozvaděčů, kovovýroba a CNC.

Přejít na web.

Firma DSP je obchodně inženýrská firma, propojená s hlavním výrobním zázemím a s prověřenou sítí specializovaných dodavatelů

Přejít na web.

Spojovací technika Přerov - firma MODIS nabízí vzduchotechniku, stavební chemii, rekuperační jednotky, kotvící techniku a široký sortiment spojovacího materiálu.

Přejít na web.

Firma je zaměřená na ekonomické služby: daňové poradenství pro fyzické i právnické osoby, vedení účetnictví, vedení daňové evidence, zpracování mezd, zpracování všech typů daňových přiznání, rekonstrukce a kontrola účetnictví minulých období, zastupování klientů u správce daně a ekonomické poradenství správní žaloby na finanční orgány.

Přejít na web.

Emos se specializuje na prodej elektro sortimentu, jako např. meteostanice, digitální teploměry, budíky, hodiny atd.

Přejít na web.