Členství v OHK Přerov

Seznam členů

Vinapower CZ s.r.o. nabízí kompletní personální servis pro firmy hledající vhodné zaměstnance, především v dělnických profesích. Specializuje se především na nábor pracovníků z Vietnamu.

Přejít na web.

Realitní kancelář AZURO reality poskytuje svým klientům kompletní servis, týkající se prodeje, koupě, pronájmu nebo výkupu jakékoliv nemovitosti, či převodu družstevního podílu v bytovém družstvu u družstevního bytu.

Přejít na web.

Společnost ZIVA Europe s.r.o. se zaměřuje na komplexní dodávky fitness center, a to jak profesionálních fitness center, tak i domácích posiloven. Zákazníkům navrhuje moderní a funčkní řešení pro daný prostor a možnosti zákazníka. Nabízí komplexní řešení fitness centra od návrhu prostoru a vybavení až po dodávku strojů a zaškolení personálu. Firma dodává prémiové fitness příslušenství ZIVA.  

Přejít na web.

Firma se specializuje na oblast krizového řízení, procesního řízení, nákupu a logistiky, projektového managementu a obchodních akvizic. Nabízí služby v oblasti interim managementu, auditování procesů, správy pozůstalosti, likvidace, insolvence a restrukturalizace obchodních společností a družstev a odborných jazykových překladů. Mezi jejich dlouhodobé referenční zákazníky Interim Manažera se řadí zejména firmy působící v oblastech automobilového průmyslu, zpracování plastů a povrchových úprav.

Přejít na web.

Firma Sensio.cz s.r.o. vytváří informační systémy na míru pro základní umělecké školy a business sféru. Dále se zabývá výrobou (nejen) hudebních nástrojů pomocí 3D tisku. První hlavní produkt - MyCello - tiché elektrické violoncello z 3D tiskárny. Projekt MyCello se v červnu 2022 v dánské Kodani stal 3. nejkreativnějším startupem světa.

Přejít na web.