Vzdělávání zaměstnanců členských firem OHK Přerov II

Leták o.jpg

Logo-OPZ.jpg

Vzdělávejte své zaměstnance zdarma

Projekt Vzdělávání členských firem OHK Přerov II poskytuje firmám 100 % dotované vzdělávání zaměstnanců v různých oblastech. Využít můžete IT kurzy, jazykové vzdělávání, školení v oblasti měkkých a manažerských dovedností, účetní a právní kurzy nebo technické a odborné kurzy jako jsou svářečské kurzy, opakovací školení VZV, jeřábníků a vazačů nebo strojírenská školení.Otevřené kurzy na 2. pololetí r. 2022

Na druhou polovinu roku 2022 jsme pro Vás připravili nový plán otevřených školení. Nově jsme také zařadili vzdělávací moduly pro pracovníky středního managementu, mistry, či pracovníky nákupu: 

Měkké a manažerské dovednosti: 

IT kurzy: 

Účetní a právní kurzy: 

Svářečské kurzy: 


Všechna školení naleznete na našem webu v sekci AKCE.

Školení a kurzy jsou realizovány především prezenční formou. V souvislosti se situací okolo šíření koronaviru probíhají některé semináře také elektronickou formou.


Vaše zaměstnance můžete přihlásit: 
Nabídka firemního vzdělávání:

V rámci projektu Vám nabízíme realizaci vzdělávacích seminářů a kurzů Vašich zaměstnanců na míru na základě Vašich konkrétních požadavků.

Konkrétní obsahy kurzů, zvolené metody a osobnost lektora jsou voleny každé společnosti na míru, na základě povahy cílové skupiny a jejich aktuálních požadavků a potřeb. Výuka bude probíhat formou celodenních seminářů s frekvencí 1-2 semináře v měsíci dle konkrétních požadavků firem. 


Nově jsme připravili také nabídku firemního vzdělávání formou vzdělávacích modulů dle pracovního zařazení. Tyto moduly slouží k lepší orientaci a inspiraci, jaké typy kurzů jsou projektem podporovány. 


Všechny oblasti, v rámci nichž Vám připravíme firemní školení na míru dle Vašich požadavků, jsou uvedeny níže: 

Měkké a manažerské dovednosti

Obecné IT kurzy

Technická, opakovací, strojírenská

Účetní a právní kurzy

Jazykové vzdělávání

Svářečské kurzy
Další informace o projektu:Kontakt:


Pro další informace kontaktujte, prosím, manažera projektu:

Martin Dýčka

tel.: + 420 724 362 488

email: hkprerov@hkprerov.cz


Logo-OPZ.jpg