Vzdělávání zaměstnanců členských firem OHK Přerov II

business-meeting-5395567_1280.jpg100 % dotované vzdělávání zaměstnanců


v projektu Vzdělávání zaměstnanců členských firem OHK Přerov II

Můžete využít školení v těchto oblastech:
Pro vzdělávání Vašich zaměstnanců pravidelně připravujeme OTEVŘENÁ ŠKOLENÍ. Můžeme Vám rovněž připravit FIREMNÍ ŠKOLENÍ na míru dle Vašich konkrétních požadavků.Otevřená školení

Otevřená školení pravidelně připravujeme ve spolupráci s dodavateli. Seminářů a kurzů v rámci otevřených školení se mohou účastnit jak skupiny, tak jednotlivci z řad zaměstnanců firem zapojených do projektu.

Všechna aktuálně vyhlášená otevřená školení naleznete na našem webu v SEKCI AKCE.
Firemní školení

V rámci projektu Vám nabízíme rovněž realizaci vzdělávacích seminářů a kurzů Vašich zaměstnanců na míru na základě Vašich konkrétních požadavků. Konkrétní obsahy kurzů, zvolené metody a osobnost lektora jsou voleny každé společnosti na míru, na základě povahy cílové skupiny a jejich aktuálních požadavků a potřeb. Výuka bude probíhat formou celodenních seminářů s frekvencí 1-2 semináře v měsíci dle konkrétních požadavků firem.

Máte zájem o firemní školení pro management nebo například o zaplacení opakovacích školení, která Vaši zaměstnanci musí každoročně absolvovat? Kontaktujte nás, zapojte se do projektu a ušetřete prostředky, které vynakládáte na vzdělávání.

Výběr firemních školení je široký, příklady témat pro vzdělávání ve Vaší firmě naleznete v sekci FIREMNÍ VZDĚLÁVÁNÍ. Kromě uvedených témat jsme schopni zajistit také školení v jiných oblastech dle individuální domluvy. Další informace o projektu:Kontakt:

Pro další informace kontaktujte, prosím, manažera projektu:

Martin Dýčka
tel.: + 420 724 362 488
email: hkprerov@hkprerov.cz
Logo-OPZ.jpg