Projekt Vzdělávání zaměstnanců členských firem 2024-2026

Dotované vzdělávání zaměstnanců na roky 2024-2026


V návaznosti na předchozí vzdělávací projekty jsme pro naše současné a budoucí členské firmy připravili další projekt, který dotuje vzdělávání zaměstnanců. Projekt s názvem Vzdělávání zaměstnanců členských firem OHK byl schválen v rámci výzvy č. 40 OPZ+ a umožňuje v letech 2024 až 2026 poskytovat dotaci na vzdělávání zaměstnanců v těchto oblastech: 

Výzva v porovnání s předchozími nově neumožňuje dotovat vzdělávání v oblati IT školení, neboť pro tuto oblast jsou zvláštní programy. V projektu se budeme zaměřovat především na FIREMNÍ ŠKOLENÍ, která mohou probíhat přímo u Vás v podniku. Doplňkově budou realizovány také otevřené kurzy, které budou zveřejněny v sekci AKCE na našem webu.

V případě zájmu o zapojení Vašeho podniku do projektu nás, prosím, kontaktujte. Zašlete nám nejlépe předběžný plán Vašich vzdělávacích aktivit na příští rok, případně předběžný výhled na celé tříleté období projektu. My Vám v projektu zarezervujeme finanční prostředky a budeme Vás kontaktovat ohledně dalšího postupu.


Kontaktní osoba:

Martin Dýčka, manažer projektu

tel. 724 362 488
email: hkprerov@hkprerov.cz


Další informace o projektu:

Těšíme se na spolupráci.