2. 7. 2024

Efektivní využití umělé inteligence nejen v podnikání

Okresní hospodářská komora Přerov firmám představila nový seminář na aktuální téma umělé inteligence s názvem "Efektivní využití umělé inteligence nejen v podnikání".

Dvoudenní seminář poskytuje účastníkům pevné základy i pokročilé znalosti v oblasti umělé inteligence. První den se zaměřujeme na základy AI a její praktické aplikace včetně bezpečnosti, etiky a implementace do firemních procesů. Druhý den je věnován práci s pokročilými aplikacemi, jako je generování obrázků nebo analýza dat. Účastníci mají díky semináři přehled o nejpoužívanějších AI nástrojích a představu o možnostech využití při jejich práci.

Seminář realizujeme jak otevřenou formou v naší školící místnosti, tak i jako firemní školení přímo na míru. Naše firemní školení na toto téma vyzkoušela například společnost TILL CONSULT a.s. a ředitel společnosti Ing. Miroslav Till nám potvrdil vysokou kvalitu a praktický přínos školení pro zaměstnance firmy. Účastníci ocenili přehledné seznámení s AI, demonstraci praktických aplikací AI, včetně přepisu jednání, pomoci při překladech nebo tipy na efektivní využití ChatBotů.

Školení probíhá pod odborným vedením Ing. Jana Tobolíka, odborníka v oblasti informačních systémů a technologie 3D tisku, který se v posledních letech intenzivně věnuje umělé inteligenci a digitalizaci. Účast na semináři doporučujeme zaměstnancům všech úrovní, kteří se chtějí seznámit s umělou inteligencí a využít její potenciál v každodenní práci.

Zůstaňte v kontaktu s moderními technologiemi a objevte, jak může umělá inteligence efektivně podpořit vaše podnikání a zvýšit produktivitu vaší firmy. Pro více informací o školení a přihlašování navštivte naši webovou stránku nebo nás kontaktujte přímo.

Kontakt:
Martin Dýčka
tel: 724 362 488
email: dycka@hkprerov.cz

« Zpět na přehled novinek