21. 5. 2024

Dotazníkové šetření pro podnikatele a živnostníky z Olomouckého kraje

V rámci Rozvojové strategie Krajský úřad Olomouckého kraje definoval několik priorit, jimž se chce v následujících období věnovat. Jednou z těchto priorit je oblast spokojenosti partnerů a občanů Olomouckého kraje.

Cílem je získat zpětnou vazbu hodnotící spolupráci krajského úřadu s podnikateli a pokusit se na základě získaných poznatků zlepšit vzájemnou spolupráci a komunikaci.

Vyplněním tohoto dotazníku můžete významně pomoci vedení úřadu a jeho zaměstnancům získat zpětnou vazbu na fungování úřadu a přispět tak ke zlepšení řady aspektů společné práce. Vyjádření vaší spokojenosti i očekávání a získání pozitivní zpětné vazby je stejně důležité, jako poukázání na případné rezervy či nedostatky.

Vlastní průzkum spokojenosti a očekávání bude probíhat od pondělka 13. 5. 2024 do pátku 14. 6. 2024.


Pro vyplnění dotazníku pro zástupce podnikatelů působících na území Olomouckého kraje klikněte na odkaz níže:

https://forms.office.com/e/BnJVHYj9RM 

QRCode pro DOTAZNÍK pro podnikatele a živnostníky_Olomouckého kraje (2024).png

Dotazníkové šetření a jeho sběr je nastaveno jako zcela anonymní. Vyplnění celého dotazníku vám nezabere více než 5 minut.

Všechny získané podněty Krajský úřad vyhodnotí a bude se jimi zabývat. Výsledky dotazníkového šetření budou nejpozději do listopadu 2024 prezentovány v měsíčníku Olomoucký kraj a na webových stránkách kraje.

zdroj: Krajský úřad Olomouckého kraje

« Zpět na přehled novinek