24. 6. 2020

Inovační hub v Přerově - zapojte se i Vy!

Zvažujete podnikání? Chcete rozjet start-up? Hledáte materiální a expertní zázemí pro rozjezd Vašeho byznysu? Už podnikáte a chcete Váš byznys inovovat? Hledáte partnery, dodavatele, inovátory? Pokud si kladete podobné otázky, tak právě pro Vás může být také Inovační Hub v Přerově. Podělte se prosím o Vaše požadavky. 

Cílem projektu Inovačního centra Olomouckého kraje je vybudovat inovační infrastrukturu, která bude poskytovat kvalitní zázemí, prostory a sdílenou podporu pro zasídlení firem a poskytování inovačních služeb firmám a také městům a obcím, nevládnímu neziskovému sektoru, vzdělávacím a výzkumným organizacím. Za tímto účelem bude založen tzv. inovační hub, tedy ve své podstatě jednotné místo pro všechny zainteresované subjekty v regionu.

Inovační hub bude zacílen nejen na podporu začínajících podnikatelů, ale bude určen také fungujícím malým, středním i velkým firmám. Cílem je podpořit těmito huby inovační ekosystém v regionu. Pomoci lidem rozjíždět podnikání, inovovat, spolupracovat s businesem, výzkumem i vědou. Kromě zařízení, kanceláří, coworku nebo třeba sdíleného software najdete v hubech taky podporu a zázemí. To vše můžete nyní pomoci tvořit. 

Aby celý projekt fungoval co nejlépe, rádi bychom poznali vaše potřeby, postřehy a náměty v oblastech, ve kterých by vám inovační hub byl užitečný. Na tomto odkazu https://www.inovaceok.cz/inovacni-hub naleznete krátký dotazník k vyplnění. 

Více informací: 

Ing. Andrea Hošťálková
ředitelka OHK Přerov
tel. 725 448800
hostalkova@hkprerov.cz  


« Zpět na přehled novinek