1. 11. 2019

Dotační výzvy ITI OA

Nositel Integrovaných teritoriálních investic Olomoucké aglomerace (ITI OA) vyhlásil opět nové výzvy pro podnikatelské subjekty. Finanční prostředky budou čerpány prostřednictvím Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) v oblastech podpory Technologie a Služby Infrastruktury. V rámci nově vyhlášených výzev je pro podnikatele alokováno celkem 333 milionů korun.

O finanční prostředky mohou žádat podniky splňující definici malých, středních a velkých podniků s minimálně dvouletou historií. Výzvy jsou určeny pouze pro podniky, jež budou své projekty realizovat na území Olomoucké aglomerace.

Program Technologie podporuje digitální transformaci malých a středních podniků (pořízení technologií s vazbou na podnikové informační systémy). Projekty v rámci výzvy Technologie můžete podat do konce ledna 2020.

Program Služby infrastruktury podporuje nákup zařízení a vybavení sloužící pro společný výzkum podniků. Projekty v rámci výzvy Služby infrastruktury můžete podat do  konce srpna 2020.

Nové výzvy ITI jsou k dispozici ZDE

V případě předběžného zájmu o výzvu musí žadatel vyplnit předběžný projektový záměr ve webové aplikaci ITI Olomoucké aglomerace (ZDE).


« Zpět na přehled novinek