15. Duben 2019

Digitální marketing

Cílem semináře je zorientovat se v základních pojmech v oblasti digitálního marketingu, seznámit se s nástroji využívanými v online marketingu, s využitím sociálních sítí a naučit se využívat nástroje používané pro analýzu naší činnosti v rámci online marketingu.

Kapacita 0/12 Rezervace


Datum konání:  15.5.2019 a 29.5.2019 od 8:00 do 16:30 hod.

Místo konání:    Školicí místnost OHK Přerov


Kurz je realizován v rámci projektu Vzdělávání zaměstnanců členských firem OHK Přerov. Projektu se mohou účastnit zaměstnanci členských firem OHK Přerov, účast je bezplatná, vzdělávací aktivity v projektu jsou firmám dotovány v režimu de minimis. Pro zapojení do projektu nás, prosím, kontaktujte: Iveta Klimešová, tel. 581 210 205, email: klimesova@hkprerov.cz.


Kurz zajišťuje Počítačová služba s.r.o. 


Obsah kurzu:

  • SEO – Jak správně nastavit a spravovat web aby ho vyhledávače zobrazovali co nejvýše ve výsledků vyhledávání. Navíc si ukážeme nástroj Google Search Console abychom věděli, co se o našich stránkách myslí Google.
  • PPC – reklama ve vyhledávačích Google a Seznam pomocí jejich služeb Google AdWords a Sklik.
  • Email marketing – Ukázat jak lze v současné době používat email jako účinný nástroj komunikace se zákazníky. Jako nástroj je zde MailChimp, který nám pomáhá se správou kontaktů a hromadným rozesíláním emailů.
  • Sociální sítě – Zorientujeme se jak spravovat svoje firemní stránky na sociálních sítích a jak na nich můžeme jednoduše inzerovat. Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ …
  • Analytika – Bez kontroly nemůžeme říci, jestli se nám něco daří nebo ne. A k tomu nám slouží nástroj Google Analytics, kde dokážeme zjistit, jestli to děláme dobře nebo špatně.