22. Únor 2020

Workshop 3D technologie v praxi

Pojeďte se s námi zblízka seznámit s 3D technologiemi do Kuřimské firmy MCAE Systems, která je špičkou ve vývoji 3D tisku.

Kapacita 1/6 Rezervace

Printer, 3D, Extruder, Computer 


Akademie Digitálního managementu spolu s Okresní hospodářskou komorou Přerov organizuje workshop v oblasti 3D technologií. Pod pokličku se podíváme firmě MCAE Systems, která se od 90. let zabývá 3D tiskem, 3D skenováním a souvisejícími technologiemi.


3D technologie - MCAE Systems


Společnost MCAE Systems s.r.o. více než 20 let posouvá hranice zavedených průmyslových postupů a umožňuje přehodnotit způsob návrhu designu, vývoje produktů i výrobních procesů. Je partnerem všude tam, kde je potřeba vyvíjet, konstruovat, tvořit, měřit, testovat a vyrábět. 

Co lze očekávat od workshopu o 3D technologiích?
Prohlídku celého areálu společnosti MCAE Systems a technologií, které využívají pro svoji práci. Od 3D tiskáren až po 3D skenery. Účastníci uvidí kromě velkých “průmyslových” strojů také menší stroje, které jsou cenově přijatelnější pro malé a střední podniky. 

Pokud Vás zajímají technologie 3D tisku a 3D skenování, pojeďte se s námi podívat k profesionálům v této oblasti. Akce proběhne v sobotu 22.2. 2020 od 10:00. Účast na akci je bezplatná, ale počet míst je omezen.

V případě Vašeho zájmu o účast na akci nás kontaktujte:


Martin Dýčka, manažer projektů

tel: 724 362 488 nebo email: dycka@hkprerov.cz